GERARD ROOFS (AHI ROOFING) to największy na świecie producent blachodachówek z posypką ceramiczną. Misją firmy jest, aby służyć zadowolonym klientami oferując dach na całe życie, który jest lekki, ma 50-letnią gwarancję, jest silny i piękny, jest oparty na wartościach. Wybierając produkty marki GERARD wybierasz piękny wygląd dachu, trwałość najlepszych dachówek ceramicznych, uczciwą gwarancję bez wykluczeń oraz wspieranie ekologii.

Poniżej znajdują się najpopularniejsze modele blachodachówek GERARD:

 

ALPINE SLATE

Dachówka z posypką wulkaniczną Alpine jest wykonana z odpornej na korozję stali aluminiowo-cynkowej i jest zamontowana w unikatowym, zazębiającym się systemie, tak jak pozostałe pokrycia dachowe GERARD.

 

CORONA

Profil z posypką wulkaniczną Corona jest 7 razy lżejszy niż dachówki betonowe lub gliniane. To nowoczesna interpretacja klasycznego drewnianego pokrycia dachowego. Najczęstszy wybór klientów.

 

SENATOR

GERARD odtworzył popularny gont, zachowując jego oryginalne zalety i dodając do tego nową wartość. GERARD Senator jest gontem XXI-ego wieku, który jest lekki, a jednocześnie mocny i atrakcyjny.